Biografia jednego z ciekawszych łódzkich djów

Historia:

Biografia jednego z ciekawszych łódzkich djów zdjęcie: 1 Witam, nazywam się Łukasz Adamczyk i urodziłem się 14 kwietnia 1987 roku w Łodzi. Swoją przygodę z muzyką rozpocząłem w 2004 roku. Jak nie jeden dj pierwsze kroki stawiałem na wszelkiego typu imprezach szkolnych. Z czasem jednak amatorska zabawa przerodziła się w pasję i zawód. Mój klubowy debiut miał miejsce w 2008 roku, w łódzkim Blu, w którym wraz ze starszymi (bardziej doświadczonymi :)) kolegami zagrałem imprezę andrzejkową. Od tego momentu rozwój swojej kariery skupiłem głównie na klubach. Spowodowało to, że z początkiem 2009 roku objąłem rezydenturę w klubie/pubie - Bycze Oko (ex. Lokomotywa) w Łodzi, gdzie grałem 7 miesięcy. Kolejną rezydentura to Mojito Latino Club w 2010 roku. W roku 2011 stałem się rezydentem klubu UnderGround w Łodzi, gdzie prowadziłem imprezy do połowy 2012 roku. W roku akademickim 2012/2013 grałem wraz z DJ Karpyou jako jeden z rezydentów łódzkiego klubu studenckiego Futurysta, równolegle nawiązując współpracę z Bełchatowskim Strych Music Club. Rok 2013 przyniósł wiele zmian. Zakończyłem współpracę z Futurystą i otworzył się przede mną nowy dział w postaci łódzkiej Ambasady (od sierpnia 2013 r). Obecnie zmuszony byłem w marcu 2014r zakończyć współpracę z Strych Music Club, ale prężnie rozwijam autorską markę "PRODJS". Nadal jestem jestem rezydentem Ambasady oraz jednym z rezydentów kilku innych klubów w Łodzi i województwie łódzkim. Nie poprzestaję jednak tylko na imprezach masowych. W ramach działań swojej firmy realizuję wszelkiego typu imprezy prywatne. Mowa tu o chrzcinach, weselach, studniówkach, urodzinach, balach, bankietach etc. Nie oznacza to jednak, że już się nie rozwijam i stoję w miejscu. Swoje umiejętności stale szlifuję z kolegami po fachu na wielu imprezach i djskich konkursach, w których odnoszę sukcesy. Doskonalę tym samym siebie i wypracowuję swój własny styl.

Muzyka:

Na początku grałem tylko szeroko pojętą muzykę klubową, a także piękne trancowe i vocal housowe brzmienia. Z czasem, stale rosnąca komercyjność rynku muzycznego wymogła na mnie naukę innych gatunków, takich jak: dance, disco, r'n'b, czy d'n'b. W swoim czasie byłem także mocno związany z muzyką hip-hop i bboyingiem. Ostatecznie jednak stale najchętniej gram:

Sukcesy:

Każda zagrana przeze mnie impreza, na której ludzie bawią się dobrze jest dla mnie małym spełnieniem i wewnętrznym sukcesem. Im więcej osób jest zadowolonych, tym moja satysfakcja jest większa. Jestem dwukrotnym finalistą, oraz jednokrotnym laureatem (3 miejsce) Mistrzostw Djów o puchar Prezydenta miasta Skierniewice.